П’ятниця, Липень 30

Поради соціального медіа маркетингу для малого бізнесу

“Багато разів я чув, що бізнес (особливо малий бізнес) стверджує, що соціальні мережі не потрібні для їхньої діяльності”, – каже ведучий радіомовлення “Prime Prime” Джеффри Хейзлетт. “Занадто багато часу потрібно приділяти увагу”, не впевненість, з чого почати та як користуватися надалі. Крім того, головне зосередження на реальному управлінні своїм бізнесом, а не публікації в мережі Інтернет, правильно? Неправильно.

Соціальні мережі стрімко розвиваються, мають великий вплив на комунікацію людей між собою і стають одним із важливих інструментів розвитку малого бізнесу. Подивимось правді в очі –Twitter, Facebook і LinkedIn, просто так не зникнуть. Популярність медіа-платформи пояснюється легким способом спілкування друзів та родичів. Тому бізнес і почав активізуватися в соціальних мережах.

У сучасному світі, прислухаючись до порад родичів та друзів, більшість здійснює покупки онлайн. Тому в інтересах малого бізнесу  розвивати активність у соціальних мережах. Настав час поринути у соціальну мережу. Ваші клієнти саме тут, тож йдіть до них! Впевнено наближайтеся, не бійтеся натиснути на них. Прибуток може бути величезним від невеликої інвестиції, а саме: декілька годин уваги на тиждень і кілька натискань клавіш. Ваш бізнес розвивається під час будування відносин з поточними та новими клієнтами. Сотні важливих дискусійних тем я закрив за допомогою повідомлень на Twitter і Facebook. Кажу вам, це працює.

 Якість перевершує кількість

Не потрібно засмічувати свою соціальну мережу постійними одноманітними публікаціями. Хоча ви впевнені, що це є дієвий спосіб. Тим не менше, пам’ятайте – якість завжди перевершує кількість. Майте на увазі, що клієнт дивиться на вартість продукту і здійснює покупку у невеликих компаніях. Ризикуйте виділятися серед інших у соціальній мережі, продовжуйте надавати своїм клієнтам щось індивідуальне і вони повернуться саме до вас. Створюючи такі взаємовідносини, ви будуєте свій бізнес.

  Зосередьтеся на спільноті

Експерти довели, що маркетинг у соціальних мережах нарощує діапазон популярності, допомагає розширити коло шанувальників та залучає більшу аудиторію клієнтів. Але медіа маркетинг у соціальних мережах не схожий на звичайну рекламу. Він орієнтований на обговорення ідей та проектів. Соціальні мережі допомагають малому бізнесу безпосередньо спілкуватися зі своїми клієнтами, а в майбутньому перетворити їх на віртуальну команду з продажу. Діалог – двосторонній обмін інформацією. Переконайтеся, що ви відповідаєте людям, які взаємодіють з вами, співпрацюйте із сильними соціальними впливовими особами, як блогери, яких читають ваші клієнти. Обов’язково залучайте соціальні спільноти, вони є основою соціальних мереж ключовим елементом вашого успіху.

Розглянемо рекламу

Ваша вигідна інвестиція – трохи часу та коштів. Не бійтеся вкласти частину грошей у розвиток соціальної мережі. Обов’язково покладіть певні кошти на Google AdWords, щоб підняти веб-сайт на топові результати пошукової системи. Використовуйте певні ключові слова, які відображають вашу діяльність та зустрічаються на вашому веб-сайті. Таким чином, ви посилюєте свій рейтинг у соціальних мережах на Facebook, Twitter та LinkedIn. Оригінальність є плюсом, створюйте специфічні та націлені публікації в мережах. Знайдіть свою аудиторію, щоб збільшити увагу прихильників своїми пропозиціями та примножити трафік на ваш веб-сайт.

Якщо ваші зусилля у соціальній мережі були успішними, обов’язково повторюйте ті ж самі кроки, знову і знову. Це так просто! Але пам’ятайте, рекламні оголошення на Facebook не завжди спрацьовують, тож нові ідеї не повинні вичерпуватись у вас. Частіше переглядайте свою аудиторію та обсяг ваших вкладень.

Соціальні мережі – це особливий маркетинговий інструмент, власники малого бізнесу повинні його використовувати. Він унікальний для підвищення рівня розвитку компанії, швидкого охоплення та збільшення поточних та майбутніх клієнтів. І це буде працювати, якщо ви будете приділяти деяку увагу на соціальний маркетинг вашого бізнесу.

Comments are closed.

Send this to a friend