Вівторок, Травень 18

Ідеальний заробіток на екскурсіях

У маленьких містечках людям завжди хочеться дізнатися їхню історію, місця для відвідин та різні таємниці. Це може слугувати прекрасною можливістю для створення ідеї маленького бізнесу.

Отже, приватний гід або екскурсовод – ідеальний початок заробітку без ніяких вкладень, радить Домашній бізнес. Підійде для людей, які мають історичну або культурологічну освіту чи просто люблять історію та своє місто. Екскурсовод повинен мати такі якості: комунікабельність, історичні знання, цікаво розповідати, орієнтуватися у місті та володіти іноземними мовами (сподіваємось на іноземних гостей).

Щодо капіталу, то такий вид підприємницької діяльності не потребує коштів, потрібен тільки час та бажання заробляти. Це можна назвати бізнесом без вкладень. Величина доходу може варіюватися від середнього до високого. Клієнтами будуть як іноземні туристи, так і співвітчизники.

Робота гіда-перекладача є шалено цікавою, але при цьому досить складною

Для того, щоб стати ідеальним гідом, потрібно буде вивчити достовірні історичні факти свого міста, пам’ятки та біографії історичних особистостей, обов’язково пройти курс ораторського мистецтва. Не зайвим буде курс туристичного менеджменту, досвід роботи на одну-дві туристичні фірми, для отримання розуміння цієї сфери “зсередини”.

Не зайвою буде продумана програма екскурсій для різних груп клієнтів: дітей та батьків – легка прогулянкова, студентів та дорослих – насичена з поглибленням в історичні факти.

Щодо реклами, найкраще підійде сайт в Інтернеті як з усією необхідною інформацією. Не зайвими будуть буклети та візитки, розкладені в аеропортах, вокзалах, готелях та торгових центрах.

Згодом, можна орендувати офіс, зареєструвати туристичне бюро та найняти співробітників.

Comments are closed.

Send this to a friend