П’ятниця, Липень 30

Україна очікує кредити у розмірі $2 млрд. від МВФ та €600 млн. від Єврокомісії до кінця 2017

Національний Банк України до кінця наступного року очікує кредитні надходження в розмірі 2 млрд. доларів від Міжнародного Валютного Фонду та 600 млн. євро від Єврокомісії, повідомляє УНІАН з посиланням на брифінг заступника голови НБУ Олега Чурія.

Він зазначив, що також на рівень міжнародних резервів позитивно вплине розміщення Урядом єврооблігацій, але обсяг надходжень від цієї операції наразі невідомий.

Нагадаємо, що у березні 2015 року МВФ узгодив чотирирічну програму кредитування економіки України EFF на 17,5 млрд. доларів. В рамках цієї програми Україною вже було отримано 4 транші загальною сумою 8,7 млрд. доларів.

За результатами третього перегляду програми МВФ закликав українські органи влади прискорити реформи для досягнення більш швидкого та стійкого зростання. Зокрема, МВФ торкнувся приватизації, розвитку ринку землі сільськогосподарського призначення та пенсійної реформи. Також МВФ відмітив відсутність видимих результатів у боротьбі з корупцією.

Чергова місія МВФ до України за попередніми даними відбудеться 19 вересня. Відзначається, що вона матиме ключове значення у наданні очікуваних кредитних коштів.

Comments are closed.

Send this to a friend