Понеділок, Березень 27

5 ідей заробляти гроші працюючи сам на себе

Декілька ідей для людей, які хочуть змінити свою роботу і не сидіти кожного дня в офісі. Наведені приклади майже не потребують високого рівня кваліфікації.

Служба резюме

Якщо ви вмієте гарно описати, чому досвід людей, спеціальні навички та інтереси роблять особу ідеальним кандидатом на роботу, тоді створіть спеціальну службу по створенню резюме.
Один з найкращих плюсів служби резюме – ви можете почати з неповного робочого дня. Це чудова можливість для людей, що бажають заробити додаткові гроші. Окрім резюме, можна включати написання супровідних листів, подяки, заповнення профілів в LinkedIn тощо. Також можна надавати консультації, як одягатися на співбесіди і поводитися в стресовоих ситуаціях , як проводити телефонні дзвінки та підготуватись до інтерв’ю, щоб отримати бажану роботу. Все, що вам потрібно – це реклама в Інтернеті ваших послуг.
Ваш заробіток може сягати від $5 до $40 на день, в залежності від замовлень.

 Персональний покупець

Якщо вам подобається робити покупки, то можна стати персональним покупцем. Це гарна бізнес-ідея без будь-яких вкладень. Заробляйте гроші та отримуйте задоволення. Персональний покупець допомагає людям, які не люблять робити покупки, або хто немає часу на власний шопінг. Багато зайнятих людей люблять наймати персональних покупців, щоб обрати подарунки для особливих випадків: дні народження, весілля, ювілеї тощо.
Великі корпорації наймають таких досвідчених людей, щоб придбати подарунки для клієнтів, ділових партнерів, інвесторів, працівників, а також на спеціальні заходи, церемонії та семінари. Також, це чудова нагода допомогти людям похилого віку для придбання продуктів, одягу та інших домашніх та особистих речей. Якщо ви полюбляєте ходити по магазинах, володієте гарним смаком, творчими здібностями – це найкращий початок вдалої кар’єри та в майбутньому створити вдалий бізнес.
Заробіток буде залежати від кількості клієнтів та витраченого часу на виконання послуг: від $20-$100 на день або виконання послуги.

Домашнє ательє

Настав час заробляти на своєму таланті та надавати послуги з ремонту або пошиття одягу. Хімчистки, магазини одягу, роздрібні торговці, весільні бутики, шоуруми одягу – це потенційні клієнти для вашого бізнесу. Знайдіть ділових партнерів і пропонуйте співробітництво, це дозволить швидше розвинути ваш бізнес. Широкий асортимент послуг, доставка, відмінний сервіс і якість обробки за достойними цінами – принесе вам гарний дохід.
Для початку потрібно мати необхідне обладнання: швейну машинку та інструменти для шиття. Заробіток може складати від $10 – $120 на день.

Організація дитячих свят

Любов до дітей може допомогти у створенні веселих дитячих вечірок. Це також гарна ідея для початку бізнесу. Зараз батьки витрачають значно більше коштів на організацію свят для своїх дітей, ніж це робили наші батьки, бабусі й дідусі.

Є два способи ведення дитячої вечірки:

  • на території клієнтів;
  • на території орендованих приміщень, парків, студій тощо.

Головні обов’язки – це прикрасити територію, придумати різні розваги та конкурси, замовити необхідну їжу та напої, все, що знадобиться для того, щоб зробити дитяче свято веселим та незабутнім.
Заробіток залежить від кількості людей і може складати від $100 – $1000 за організацію одного свята.

 Власна кондитерська

Виготовлення та продаж унікальних тортів, кексів та солодощів – це відмінна ділова ідея. Ви можете почати випікати на власній кухні. Зв’яжіться з організаторами планування весіль, фотографами, весільними магазинами, координаторами заходів, ресторанами, дитячими партіями та компаніями громадського харчування, щоб вони могли дізнатися про ваші пропозиції. Створіть веб-сайт із фотографіями своїх виробів та публікуйте фотографії в соціальних мережах.
Згодом можна орендувати приміщення для кухні, щоб розширити своє виробництво для масових виготовлень солодощів та продавати оптом у ресторани або продуктові магазини. Така бізнес-ідея може бути вигідною, оскільки вартість інгредієнтів становить лише 15-20% ціни роздрібної торгівлі.
Ви можете заробити від $20-$100 за виготовлення одного солодкого виробу.

Comments are closed.

Send this to a friend