Понеділок, Березень 27

Як зареєструвати свій бізнес

Ви надумали створити власний бізнес? Декілька найважливіших порад від “АБА”.

В першу чергу, зверніть увагу на правовий статус бізнеса, тобто: приватне підприємство (ПП), товариство з обмеженою відповідальністю (ТОВ), акціонерне товариство відкритого чи закритого типу (ЗАТ і ВАТ).

Далі, потрібно зареєструвати відповідно до чинного законодавства ваш бізнес (підприємство) для входження вашого суб’єкта у господарську діяльність. Простими словами, так держава здійснює контроль за підприємницькою діяльністю, регулює звітність та ринкові відносини.
Особа повинна добре підготуватися, щоб не здійснити зайві витрати. Головне – дотримання усіх юридичних аспектів:

 Процедура державної реєстрації

Зверніть увагу, що створити підприємство може як одна фізична особа, так і декілька юридичних осіб одночасно. Реєстрація здійснюється органом державної реєстрації та нотаріусами (останні мають право за нововведенням у законодавчих актах). Здійснюється дана процедура, при наявності необхідних документів, які оформлені належним чином. При не правильному оформленні або відсутності будь-якого документа у реєстрації відмовляють.

Основні документи

  •  Оригінали та копії документів засновників та осіб, які будуть керувати підприємством;
  • Установчі документи (статути, протоколи і т.д.);
  • Документ в якому зазначена назва вашого підприємства;
  • Юридична адреса, за якою підприємство буде зареєстровано. Обов’язковий пункт, адже найчастіші відмови у пов’язані із відсутністю адреси;
  • Розміри статутного капіталу (складатися може як з рухомого, так і нерухомого майна);
  • Якщо до підприємства приєднується інша фізична або юридична особа, додатково подаються документи підтверджуючих їх правовий статус, обов’язково нотаріально завірені;
  • Якщо ви довірили особі займатися даною процедурою, обов’язково додається до повного пакету документів оригінал довіреності на цю особу.

Будьте уважними, дотримання даних процедур допоможе вам легко розпочати свій бізнес.

Comments are closed.

Send this to a friend