П’ятниця, Червень 2

На яких веб-платформах найлегше створити чат-бота для вашого бізнесу?

Після того, як ми ознайомились з поняттям “чат-бот” та важливими аспектами, які слід врахувати при його створенні, пропонуємо вам перелік найпопулярніших платформ для створення власного чат-бота. Деякі з цих платформ легкі у користуванні та орієнтовані на людей без досвіду програмування, а деякі вимагають навичок програмування, проте пропонують ширше коло можливостей.

ChattyPeople
ChattyPeople – це одна з найпростіших у користуванні платформ для створення чат-бота для Facebook месенджера. Якщо ви маєте сторінку вашої організації на Facebook, то можете сміливо використовувати цю платформу для створення чат-бота. При залученні Shopify ви зможете організувати прямі продажі через діалог на Facebook. Вам не потрібні знання у сфері програмування, початок використання платформи повністю безкоштовний.

MEOKAY
MEOKAY – один з найкращих інструментів для створення “роботизованого” консультанта, який спілкуватиметься з вашими клієнтами у будь-якому мессенджері. Він досить легкий у використанні, але має ряд професійних можливостей, тому підходить як для людей без досвіду у програмуванні, так і для професіоналів у цій галузі. За лічені хвилини ви можете створити сценарії розмов та побудувати ефективні діалоги для спілкування з вашими клієнтами.

Botsify
Botsify – це ще одна платформа для створення чат-бота для Facebook. Вона платна, але пропонує зручний інтерфейс та безліч корисних можливостей. Вам необхідно буде передплатити доступ, зареєструватися, зв’язати сторінку на Facebook з аккаунтом на платформі та почати створення бота для спілкування з покупцями. Платформа також пропонує пробне безкоштовне використання з меншою кількістю функцій, проте їх достатньо для створення елементарного чат-бота.

Beep Boop
Beep Boop – це також платна універсальна платформа для створення чат-ботів, яка призначена в основному для професіоналів. Для створення такого бота необхідно зареєструватись на Github та розмістити там код, додати його на платформу Beep Boop та приєднати через неї ж до Facebook чи Slack.

NB! Github – найбільший веб-сервіс для розміщення на ньому IT проектів та їх обговорення з іншими учасниками сервісу.
Slack – мессенджер, який використовується для корпоративного миттєвого листування.

Chatfuel
Chatfuel – зручна платформа для новачків, в якій можна розробити бота для Facebook чи Telegram без досвіду у сфері програмування. Працює з підключеними додатковими модулями, через які бот приєднується до мессенджера. У планах платформи відкрити доступ додатковим модулям, розробленим не командою платформи, для того щоб розширити можливості ресурсу.

Facebook Messenger Platform
Сам Facebook дозволяє розробити чат-бота, мало того – пропонує цілий ряд джерел інформації та підказок стосовно того, як це зробити правильно. Витративши певний час на ознайомлення з усією такою інформацією, ви зможете створити доволі складного бота.

Telegram Bots
Так само як і в попередній платформі, ви можете розробити бота безпосередньо у додатку Telegram. Ця функція стала доступна для третіх сторін не так давно, проте її вже активно використовують маркетологи по всьому світу.

BotKit
Платформа BotKit є дуже зручною для створення чат-бота, який імітує справжню людську розмову з клієнтом. Ботів з цієї платформи можна приєднувати майже до буть-яких мессенджерів та веб-платформ.

Comments are closed.

Send this to a friend