П’ятниця, Червень 2

Топ-7 інвестиційних проектів для вкладення грошей

В Україні існує безліч варіантів вкладення грошей для звичайних людей, які не знають, що робити з своїми фінансами, ділиться Dnevnyk-uspeha.

Топ-7 перспективних і простих інвестиційних проектів для вкладення грошей:

  • валюта і валютні банківські депозити;
  • нерухомість і земельні ділянки;
  • золото та інші дорогоцінні метали;
  • антикваріат і предмети мистецтва;
  • акції;
  • валютна біржа;
  • освіту та інші корисні речі для себе.

Валюта – найбільш популярний спосіб інвестування українців. Найчастіше люди обирають саме цей спосіб. Національна валюта немає стабільності, швидко знецінюється, тому хто придбав $ по курсу 8, зараз свій капітал збільшив у декілька разів. Вкладати можна не тільки в долари, а й іншу валюту (євро, британський фунт). Для примноження валютних запасів, краще відкрити рахунок в банку, так за рік набіжать відсотки. Але, головне обрати банк з надійною репутацією й уважно читати договір, щоб захистити себе від перетворення валютного рахунку на гривневий. Також можна обрати закордонний банк для інвестування.

Нерухомість – ще один улюблений багатьма спосіб вкладення грошей в Україні. Купівля нерухомості – вигідне капіталовкладення, тому що квартиру можна здавати й отримувати непогану надбавку до заробітної плати. До вигідних інвестицій можна також віднести земельні ділянки. Щоб заробити на покупці землі, вибирайте ділянки вигідно розташовані.

Дорогоцінним металам все більше віддають переваги інвестори. Вважаючи, що золото – це вічна цінність для вкладення в нього грошей. Можна купувати не тільки банківське золото, а і ювелірні прикраси. У такий спосіб вдасться вигідно інвестувати свої гроші й навіть порадувати себе або кохану людину.

Антикваріат і предмети мистецтва – неймовірно прибуткові об’єкти для вкладення. Головна складність – вибрати правильні предмети для покупки, тому що не кожна картина або скульптура – мистецтво. Для вкладення грошей в антикваріат, потрібно навчитися добре в ньому розбиратися, або краще найняти хорошого експерта, який допоможе придбати цінну річ.

Інвестування в акції – задоволення не з дешевих. Для цього необхідно мати достатній капітал, щоб стати акціонером перспективного підприємства. Можна вкласти гроші в ПІФ (пайовий інвестиційний фонд), де професіонали допоможуть вирішити, які акції слід купувати, щоб вони гарантовано принесли прибуток.

На валютній біржі можна добре заробляти. Один недолік цього способу інвестування – необхідність довго вивчати теоретичну частину і тренуватися на симуляторах, перш ніж починати грати на справжній біржі. Без підготовки можна швидко втратити всі гроші.

Найкраще капіталовкладення – це в свій саморозвиток. Вкласти гроші в себе – це значить:

  • здобути вищу освіту, яка допоможе влаштуватися на хорошу роботу;
  • багато подорожувати, для розширення кругозору;
  • відвідувати різноманітні тренінги, курси тощо;
  • купувати корисні книги, навчальні програми, передачі;
  • відвідувати театри, музеї, художні галереї тощо.

Comments are closed.

Send this to a friend