Понеділок, Березень 27

Відкриваємо ательє з ремонту одягу

Відкриття ательє або майстерні з ремонту одягу не потребує великого капіталу на стартовому етапі. Величезний дохід не слід очікувати, але стабільний та постійний потік грошей буде гарантований. Кількість клієнтів передбачається велика, оскільки кожному потрібно щось підшити, підлатати тощо, ділиться порадами Домашній бізнес.

У великих містах існують великі ремонтні служби і більшість клієнтів звертаються до них. Однак маленька майстерня може скласти конкуренцію. Перевага такої майстерні в першу чергу – низькі ціни. Для створення такого бізнесу потрібно небагато.

Вибираємо приміщення

Для старту потрібно знайти місце, де розмістити ательє. Гарне рішення – взяти невелике приміщення в оренду, добре підійде підвальне в житловому будинку. Контролюючі органи не вимагають особливих умов до майстерень, тому з легкістю можна орендувати або купити невеличке приміщення.
Інший варіант – універмаг або торговий центр. Оренда буде дорожча, але клієнтів буде більше. Люди, які щойно купили одяг, часто шукають ательє для того щоб його підшити.

Підготовка та обладнання приміщення

Варіант підвалу буде найкращим, тому що підготувати дуже просто. Пофарбувати приміщення, провести добре освітлення і підготувати зал очікування. У торговому центрі ремонт затратний і складний. Без допомоги найманих робітників не обійтись. Краще обирати підвал.
У такому бізнесі потрібне спеціальне обладнання. Є два варіанти: купити нове, що дуже дорого, або купити б/у, яке пристойно працює і його продають через оновлення майстерні. Основний агрегат для роботи – швейна машинка з різними функціями. Лідерами якості вважаються Juki та Jaguar, японського виробництва.

Реклама

Будь-який бізнес залежить в реклами. Буде реклама – будуть клієнти. Стандартні види реклами можуть бути такими як реклама на біг-бордах, газетах чи навіть оголошення на стовпах. До не стандартних відноситься реклама у мережі Інтернет (форуми, соціальні мережі). Така реклама найефективніша. Як додаткову рекламу можна використати виготовлення візиток, роздати у найближчі магазини. І звичайно, сарафанне радіо, яке дієве та безкоштовне.

Comments are closed.

Send this to a friend