П’ятниця, Червень 2

Як стати блогером?

Для початку потрібно зрозуміти, хто такий блогер.

Блогер — це людина, яка веде власний електронний щоденник або сторінку в соціальній мережі з викладенням регулярних постів та зображень. Тема блогу може бути одна або декілька. Найчастіше автор описує свої думки, але такі блогери не орієнтуються на відвідувачів. Стати блогером дуже просто, але потрібно визначити для себе, навіщо він потрібен ?

Існує два види блогерів в інтернеті:

  • які постійно роблять замітки і пишуть про своє життя та не шукають способу розкрути;
  • які ведуть блог виключно з метою заробітку та намагаються підняти відвідування будь-яким способом.

Для популярності блогу іноді використовують скандальні матеріали. Цей спосіб дуже швидко залучає нову аудиторію та збільшує рейтинг. Такий метод використовують тільки професіональні блогери, які мають на меті отримати гарний заробіток.

Як стати професіоналом?
Для того, щоб перетворитися на професіоналого блогера, потрібно навчитися розбиратися в створенні сайтів, внутрішній механізм роботи сайту та як сайт індексується в пошукових системах. Не обов’язково бути журналістом, достатньо вміти гарно писати і цікаво висловлювати свої думки.

Краще взятися за свій саморозвиток і почати вивчення декяких тематичних матеріалів:

  • Системи CMS, платформи сайту, доменні імена, хостинги;
  • Безкоштовні блоги, блогові служби;
  • Верстку сайтів разом з HTML, мову програмування, PHP і JavaScript; Основи SEO найвідоміші пошукові системи.

Для початку дізнайтесь, як код сайту впливає на індексацію в пошукових системах, які системи управління сайтом, від чого залежить швидкість завантаження сайту та ін. Чим більше витратити часу на на вивчення книг і відеозаписів, тим швидше знання почнуть приносити прибуток.

Найпопулярніші види блогерів

YouTube блогери. Діяльність таких людей пов’язана зі зняттям, обробкою і викладанням відео на своїй канал. На YouTube можна знайти блогерів різних тематик починаючи від блогера, який знімають своє повсякденне життя, закінчуючи людиною, які знімає ролики на будівельну тематику. До прикладів популярних блогерів можна привести Івангая, Амірана (Щоденник Хача), канал “Room Factory”, “SlivkiShow” та ін. Ці канали давно перевищили планку 1 мільйона передплатників.

Instagram блогери. Люди, які викладають фото свого особистого життя, роботи або хобі. Instagram э майже у кожної знаменитості, яка регулярно викладає цікавий матеріал для своїх фанатів. Зірки, які розміщують рекламний пост, отримують за нього від $5 тис до $500тис.

Скільки можна заробити?
Від $20 до $500 в місяць, за 1 банер, в залежності від того, яка у вас аудиторія, тематика блогу, відвідуваність і інші показники.

Заробіток на блозі за допомогою контекстної реклами
Контекстна реклама, також відмінний варіант заробітку в Інтернеті, оскільки весь дохід йде повністю на пасиві, без активної вашої участі. Тут дуже важливий показник відвідуваність блогу, оскільки оплата проводиться за клік. Чим більше кліків більший дохід. Мінімальна ціна за клік в Інтернеті, починається з 1 цента, як правило, середня ціна 3-5 центів. В місяць заробіток може складати від $20 до $2000 в місяць.

Заробіток на написанні рекламних оглядів
Тут також важлива відвідуваність і популярність блогу, оскільки рекламний являє собою опис та огляд фірми, товару, послуги. Ціна такого рекламного посту буде починатися зі $100. Але це все індивідуально. У відомих особистостей, пост коштує близько $500.

Заробіток на блозі за допомогою продажу посилань
Розміщувати посилання можна як вручну, так і в автоматичному режимі. Розміщуючи вручну буде набагато вигідніше. Для нульового блогу, вартість може починатися від $1.

Заробіток на блозі за допомогою продажу товарів або послуг
У цьому випадку створюється сторінка в Інтернеті, залучається якомога більше користувачів і подається інформація, яка буде присвячена обраній сфері діяльності. Взагалі точно відповісти неможливо, адже таких сфер дуже багато на просторах Інтернет мереж.

Сьогодні блогери можуть не тільки прославити ту будь-яку компанію, але і знищити її імідж (втрата іміджу набагато дорожче ніж оплата будь-якої реклами). Отже, блогер це не просто хобі, а високооплачувана професія.

Comments are closed.

Send this to a friend