П’ятниця, Червень 2

Бізнес на пакуванні подарунків

Хто не любить подарунки?! Особливо, якщо вони гарно запаковані. І кожен з радістю та нетерплячістю любить розпаковувати таємничу коробочку. Бізнес на пакуванні подарунків не тільки приємний, ще й актуальний у будь-який час і не потребує великих вкладень, діляться порадами Домашній бізнес.

Для того, щоб така бізнес-ідея була успішною потрібно знати деякі ключові моменти.

В першу чергу потрібно зареєструватися, як фізична особа – підприємець. Далі взяти в оренду невеличке приміщення або закуток у торговому центрі. Умовою успішності такого бізнесу є вдале місце розташування. Складності можливі тільки в орендній платі, адже у торгових центрах вона занадто висока. Як варіант, можна обрати супермаркети, магазини подарунків, квіткові павільйони. Приміщення повинно бути не більше 2-4 кв.м. Зарплата для співробітника розраховуватиметься в залежності від виробітку і нараховується як відсоток від вартості упакування. Такий варіант зручний для власника бізнесу.

Для відкриття проекту потрібно купити вітрину для пакувальних матеріалів, прилавок – робочий стіл продавця, великий асортимент пакувального папіру, стрічок, коробок і мережива. Одразу не варто купляти дорогі матеріали, краще поступово розширювати асортимент.

Початковий капітал на відкриття бізнесу складатиме – 15-20 тисяч гривень. Він включає вартість першої партії пакувальних подарунків, торгового обладнання, оренди площі та витрати на реєстрацію підприємництва.

Собівартість одного подарунка не перевищує 3-х гривень. За підрахунками рентабельність буде 300% при вдалому місці розташуванні, креативному продавцю, особливо в сезон свят: 8 березня, день закоханих, новорічні свята та інші свята.

Для збільшення прибутку на бізнесі упакування подарунків можна доповнювати прилавок сувенірами, іграшками та повітряними кульками.

Comments are closed.

Send this to a friend