Понеділок, Березень 27

Роберт Херджавек: будьте захоплені своїм бізнесом

Роберт Херджавек – хорватсько-канадський підприємець, телевізійний персонаж та найбільш відомий бізнес-лідер в Північній Америці. Уродженець Варадждіна, Хорватія, він переїхав до Галіфакс, Канада, де рівень життя був набагато вищий, ніж статок його сім’ї. Переїзд для Роберта видався дуже тяжким, вони приїхали без грошей і не знаючи мови, розповідає Видання “Ageyenko”.

Батько Херджавека працював на фабриці, отримуючи $76 на тиждень. Роберт розповідає про батька як про «жорстку людину», але його вплив на хлопця став визначальним. Роберт згадує одну історію із свого життя, коли повернувся зі школи і скаржився на однокласників, які сміялися над ним. Батько, почувши розповідь сина, сказав: «Ніколи не скаржся». Для Роберта ці слова стали визначальними у майбутньому та виробили наполегливість.

Коли ми переїхали, у нас не було нічого. Окрім чемодану і 20 доларів.

У 1984 році Херджавек закінчив Торонтський університет за спеціальністю «англійська література та політологія». Щоб заробляти на життя і допомогати своїй сім’ї, він займався різноманітними роботами з мінімальною заробітною платою: офіціант, доставка газет, роздрібний продавець та різні спроби у підприємницькій діяльності.

Згодом, Херджавек заснував своє перше підприємство у підвалі свого будинку – «BRAK Systems». Воно спеціалізувалося на комп’ютерній безпеці. У 2000 році він продав «BRAK Systems» гігантові систем зв’язку «Systems American Telephone Telegraph Corporation» за 30,2 мільйонів доларів.

Через три роки після продажу свого підприємства, він запускає «The Herjavek Group» (THG) – одна зі швидкозростаючих технологічних компаній у Канаді по забезпеченню ІТ-безпеки. Компанія із трьох працівників (2000 рік) виросла до 150 осіб за три роки, а об’єм продаж збільшився з 400 тисяч до 125 мільйонів  доларів.

Сама ж історія успіху починається з його участі як експерта в телевізійному шоу на канадському каналі CBC Television «Dragons ‘Den» та в Америці по версії ABC в «Shark Tank», в якому підприємці виступають з презентацією стартапу перед інвесторами, а останні вирішують, інвестувати в нього чи ні. За сім сезонів він вклав у нові проекти понад 16 млн. доларів, це понад 57 нових проектів.  Найбільша інвестиційна угода – 5 мільйонів доларів у Zero Pollution Motors (виробництво еко автомобіля, який працює на стисненому повітрі) в обмін на 50% бізнеса. За останніми даними на 2016 рік,  Роберт відмовився від цієї  інвестиції після 9-ти місячної паузи компанії.

Роберт Херджавек не просто динамічний підприємець, а й автор популярних бестселерів: «Driven: How To Succeed in Business and Life»,  «The Will to Win: Leading, Contest, Succeeding», які розповідають читачам, як досягнути успіху в будь-якому аспекті свого життя.

 Будьте захоплені своїм бізнесом та ідеєю. Ви повинні продати себе, продати свою ідею, продати своїх співробітників та продати свій бізнес

Його називають – акула інвестицій та бізнесу, людина, яка надихає та спонукає йти до своєї цілі. Він продовжує інвестувати у компанії на телебаченні, очолює компанію «The Herjavek Group» і постійно виступає із мотиваційними промовами для тих, хто хоче взяти своє майбутнє під контроль.

Comments are closed.

Send this to a friend