Понеділок, Лютий 24

Марк Цукерберг – наймолодший мільярдер

У 2010 році він став наймолодшим мільярдером світу. У 2014 році його статок оцінювався в 33,6 мільярдів доларів. А у 2015 він, разом з дружиною, заявили про те, що протягом свого життя віддадуть майже усі свої гроші на благодійність.

Марк Цукерберг – відомий філантроп та один з найуспішніших бізнесменів сьогодення у сфері IT. Ось уже 13 років він невпинно працює над своїм проектом, який має об’єднувати людей з усього світу і давати їм можливість почуватись ближче один до одного – соціальною мережею Facebook.

У далекому 2004 році Марк почав працювати над реалізацією проекту TheFacebook – соціальної мережі винятково для студентів Гарварду. За перший місяць до мережі приєдналася майже половина студентів. Кілька місяців потому доступ до мережі отримали і інші університети Ліги Плюща, а згодом – майже всі університети США та Канади. Популярність сайту та його швидкий ріст так і не дали Марку закінчити навчання.

З 2006 року доступ до мережі Facebook отримав кожен, хто мав електронну пошту та досяг віку в 13 років, а вже у 2007 акції компанії придбала корпорація Microsoft, оцінивши загальну вартість Facebook в 15 млрд. доларів. В 2009 році компанія офіційно почала отримувати прибуток.

Але Цукерберг знав, що найважливішим завданням було не створення мережі, а підтримання її рівня та подальший розвиток. Зрозумівши, що власні ресурси вичерпані, Марк почав активну співпрацю з іншими сервісами для вдосконалення та розвитку Facebook. У 2010 році почалась співпраця зі Skype, в ході якої була розроблена система аудіо- та відео-чату. В 2012 році Facebook придбав Instagram, а в 2017 ввів функціонал Snapchat у вбудовану в мережу камеру.

Кількість користувачів мережі Facebook невпинно зростає. Якщо починалося все з кампусу Гарварда, то в 2015 кількість відвідувачів досягла мільярду.

“Це означає, що кожен сьомий мешканець Землі використовував Facebook для спілкування з друзями і родиною. Це лише початок об’єднання всього світу”

А сьогодні, кількість активних користувачів на місяць складає приблизно 2 мільярди, і ця цифра продовжує рости. Facebook активно розвивається, надає послуги реклами та планує залучати штучний інтелект до роботи мережі.

Comments are closed.

Send this to a friend