Субота, Лютий 22

Планета кіно продає більше 4 мільйонів квитків на рік

Мережа кінотеатрів «Планета Кіно» – новатори у своїй сфері. Завдяки їм вперше заіснував IMAX, і всі мали можливість дивилися Аватар в 3D у 2010 році і познайомитися з технологією 4DX. Тепер вони пішли далі і зробили кінотесторан RE`LUX, повідомляє Startup Ukraine.

Співвласник “Планета кіно” Дмитро Деркач за 5 років роботи з проектами (він підключився до мережі кінотеатрів у 2012 році) вніс багато першокласного сервісу, який перевершує очікування клієнтів.

Створення “Планета кіно”

“Планету кіно” створив в 2006 році бізнесмен Андрій Шпиг. Все почалося з його мрії. Він займався різними видами діяльності, одна з яких – продюсування фільмів. На зйомках він познайомився з Наталею Байдан, у якій вже визрівала ідея відкрити IMAX Україна.
Андрій загорівся і вирішив втілити цю ідею. Але, по-перше, ця технологія дуже дорога, по-друге, фільмів на той момент голлівудських ще не було, тільки документальні. Однак це було вигідно, так як на той момент навіть 3D ще не було так розвинене.

Глядачі можуть відчувати рух і вібрацію крісел, вітер, дим, бризки води, запахи

Перший IMAX і 4DX

У 2008 році був відкритий перший кінотеатр у Києві з кінозалом IMAX. А вже у 2010 році після виходу фільму «Аватар» почався успіх IMAX. Дмитро Деркач приєднався до проекту у 2012 році. І на наступний рік кінотеатри 4DX вже були відкриті в Одесі, Львові, Харкові.
Сьогодні є 53 зали, з них 4 IMAX і 4 – 4DX. “Планета кіно” посідає друге місце в Україні після “Мультиплекс”. Однак, незважаючи на те, що залів менше, частка ринку більше 20%.

Партнерство

Андрій Шпиг та Дмитро Деркач розділили обов’язки між собою та Наталею Байдан. Дмитро відповідає за маркетинг, сервіс, та HR. Андрій – за IT, фінанси і додаткові продажі (бари, попкорн), Наталя відповідає за відносини з дистриб’юторами, контент, фільми, відкриття нових кінотеатрів, технології IMAX і 4DX.

 

RE`LUX

Новий вид кінотеатру RE`LUX

RE`LUX – це кіноресторан, який з’єднав бажання дивитися кіно і їсти хорошу їжу, запиваючи коктейлями. Зал має 26 місць, розташованих парами. Це вже не просто кінотеатр, а місце повноцінного відпочинку. Замість звичних сидінь тут персональні бокси. У кожному – по два розкладні крісла, невеликий стіл для їжі, подушки і пледи.

Про сервіс

Важливо, щоб сервіс був якісним. Є рівень норми в якості – це must have. Щоб виділятися, рівня норми не досить, сервіс повинен здивовувати клієнта. Чекати відгуки людей не потрібно, адже головне дивитися за роботою співробітників. Камери і запис звуку на касах допомагають в цьому. Каса і бар – дві основні точки, де клієнт зустрічається зі співробітником. Цих співробітників котролюють, виставляють їм бали та навчають. Решта сервісу будується за рахунок побудови бізнес-процесів.
Плани на найближчі три роки «Планети кіно» – відкриття ще трьох таких кінотеатрів у Києві, відкрити в Дніпрі та розширення в Одесі.

Comments are closed.

Send this to a friend