П’ятниця, Червень 2

Життя на Марсі. Арабські Емірати планують побудувати місто на Червоній планеті

Об’єднані Арабські Емірати повідомили про плани побудувати модель міста на Марсі під назвою Mars Space City (MSC), який має бути реалізований до 2117 року. Про це повідомляє УНІАН з посиланням на gulfnews.com.

Mars Space City спроектував архітектор Бьярке Інгельса. Цей проект, за словами Шейха Мохаммеда бін Рашида, віце-президента, прем’єр-міністра і правителя Дубая, обійдеться в 140 мільйонів доларів і стане “життєздатною і реалістичною моделлю міста”, площа якого складе приблизно 580 м2.

За планом MSC стане полігоном для численних досліджень і наукових експериментів, починаючи від лабораторій, що створюють для космонавтів провіант і генератори енергії, до сільськогосподарських випробувань і виведення культур майбутнього, які зможуть прижитися в штучних теплицях навіть на інших планетах. Також місто на Марсі стане популярним туристичним об’єктом — частина його буде відкрита для відвідувачів, включаючи і музей космосу. В його стінах, згідно з проектом, буде створена імітація поверхні Марса за допомогою піску і грунту з пустелі.

Проте, чи стане такий проект реальністю — невідомо.

Comments are closed.

Send this to a friend