Понеділок, Березень 27

Десята презентація продуктів Apple відбулася у театрі імені Стіва Джобса

Театр імені Стіва Джобса

У вівторок, 12 вересня 2017 року, у театрі імені Стіва Джобса в Apple Park відбулася традиційна щорічна презентація новинок від Apple. Це перша презентація в Apple Park, який відображує в собі всю символічність єднання природи та новітніх технологій. До речі, в Apple Park планують створити простір для відвідувачів, в який можна буде прийти всім бажаючим.

Презентація, яку вів Тім Кук, була ювілейною, десятою за рахунком в історії компанії. Перший iPhone був представлений Стівом Джобсом на початку 2007 року, а в червні того ж року надійшов до продажу.

Apple Watch Series 3

Першим пунктом презентації були Apple Watch третього покоління. За словами Кука, продажі Apple Watch за останній рік зросли на 50 відсотків, що зробило годинник найпопулярнішим у світі. Відтепер, у годинник буде вбудований стільниковий зв’язок – ви зможете лишати свій телефон вдома і говорити по годиннику. Також, з’явилася функція прослуховування музики. Ціна на модель зі стільниковим зв’язком починатиметься від 399 доларів, а на модель без – від 329.

Також презентували Apple TV 4K, основні зміни в якому торкнулись якості зображення – вона стала набагато вищою.

iPhone 8 та iPhone 8 Plus

Наступними Тім Кук презентував два нових телефони – iPhone 8 та iPhone 8 Plus, які зовнішнім виглядом не відрізняються від попередньої моделі. В них залишилась кнопка “Додому”, а ось задня панель зроблена повністю зі скла для підтримання функції безпровідного заряду пристрою. Суттєво покращена якість зображення, а новий процесор забезпечує на 25-80 відсотків швидшу роботу гаджетів. Також вдосконалення торкнулися камери телефону, зокрема – портретної зйомки. Телефон став на чверть гучнішим та лишився водостійким. Вартість новенького гаджету складе від 699 доларів, придбати його можна буде з останнього тижня вересня.

iPhone X

Сюрпризом презентації мав стати iPhone Х, але ще до презентації було так багато здогадок на цю тему, що зал очікував такого сюрпризу. Новий iPhone Х (вимовляється як “Айфон десять”) має безрамковий екран, безпровідну зарядку та скляну задню панель, а ще у нього відсутня кнопка “Додому”. Як і iPhone 8, він водостійкий та пилостійкий, екран – Super Retina Display, що передбачає значно вищу якість за попередні моделі. Камера 12 Мп, і нова технологія – Face ID. Ваш телефон впізнаватиме ваше обличчя! Обіцяють, що впізнаватиме в окулярах, у шапці, з вусами і бородою, вночі та в дощ. Також на телефоні можна створювати анімовані Animoji і відправляти з ними аудіо повідомлення. Вони копіюватимуть вашу міміку під час розмови. Придбати такий телефон можна буде з листопада, а коштуватиме він від 999 доларів.

Air Power

Останнім пунктом презентації став зарядний пристрій Air Power, який зможе заряджати усі ваші безпровідні гаджети від Apple одночасно. На жаль, цей пристрій буде готовий до масового виробництва лише через рік.

Comments are closed.

Send this to a friend