П’ятниця, Червень 2

В яких сферах підняли українцям зарплати?

Зростання мінімальної заробітної плати в Україні до 3200 гривень вплинуло на приватний бізнес. Кількість співробітників значно зменшилась і зріс дефіцит працівників деяких галузей, повідомляє News.ua.

Зараз підвищився попит у західних регіонах на спеціалістів освіти та медичний персонал. Прикордонні області потребують водіїв, а промислові райони – різноробочих. В першу чергу, це стосується таких міст, як Дніпро та Запоріжжя – головні промислові міста, в яких відчувається недостача робочих професій, що впливає на економіку країни дуже сильно. Престижність роботи вже не актуально на сьогодні, адже головне – це гарна заробітна плата. Збільшення комунальних платежів на 30% призвело, до пошуку нових місць роботи.

Позитивна тенденція відчувається у ресторанному бізнесі, там зарплати співробітників зросли. Керівництву ресторанів довелося підняти зарплату працівникам. А компанії, які цього не зробили, втратили значну кількість співробітників.

Найбільша зарплата у ресторанному бізнесі спостерігається у кухарів та барменів. Зарплата у 6 тисяч гривень вже нікого не заінтригує, тому що на таку суму важко прожити у великих містах. Зарплату кухарям підняли від 7 тисяч гривень, хоча на таку ставку погоджуються недосвідчені фахівці або похилого віку, а от шеф-кухарі отримують до 17 тисяч гривень. Щодо Західної Україні, то там заробітні плати нині знаходяться на мінімальному рівні, на відміну від столичних фахівців у відповідній галузі.

Comments are closed.

Send this to a friend