Понеділок, Березень 27

Випробування першого в Україні реактивного безпілотника

Розпочалось комплексне наземне тестування безпілотного авіаційного комплексу (БАК) “Обрій”, столичної компанії “Аеротехніка- МЛТ”, про це повідомляє Національний промисловий портал.

Даний комплекс призначений для налаштування та перевірки роботи зенітно-ракетних і зенітно-артилерійських комплексів, а також навчання і тренування бойових розрахунків.

БАК “Обрій” оснащений наземною станцією управління (НСУ), яка може бути як станціонарною, так і встановлена на шасі автомобіля з підвищеною прохідністю. До комплекту також входять безпілотники “Блік-М”.

Безпілотно авіаційний комплекс обладнаний системою автоматичного керування польотами A-FCS, яка дозволяє керувати безпілотником в різноманітних режимах. А саме, в режимі стабілізації (стабілізований політ за курсом, крену і тангажу), у повністю ручному та в автоматичному режимі (політ за раніше заданим маршрутом і виконання польотного завдання).

Безпілотник обладнаний імітатором повітряних цілей, який створює електромагнітне випромінювання. Він дозволяє змінювати площу розсіювання від 0,1 кв.м до 100 метрів квадратних.

Comments are closed.

Send this to a friend