Понеділок, Березень 27

Винаходи, які були придумані жінками

З давніх-давен вважалося, що основне завдання жінки — збереження домашнього вогнища. Однак в історії були знамениті жінки, які залишили вагомий слід після себе, винаходами яких ми користуємся кожного дня.

Пропонуємо топ-5 винаходів, вигаданих жінками. 

1. Циркулярна пила

Спостерігаючи за роботою чоловіків, які різали дрова звичаною пилою затрачаючи при цьому велику кількість енергії, Табіта Беббітт у 1810 році створила прототип циркулярної пили, яка пізніше стала використовуватися в лісопильній промисловості.

2. Склоочисники

Перші двірники для автомобіля винайшла Мері Андерсон в 1903 році. Така думка спала їй на голову, коли вона побачила водія, який змушений був постійно зупинятися і мити лобове скло авто під час поганої погоди.

3. Снігоприбиральна машина

“Чистота повинна бути не тільки в будинку, але і на вулицях”, — вирішила звичайна секретарка Синтія Вестовер, зібравши машину для чищення вулиць від снігу в 1892 році.

4. Основа для Wi-Fi

У 1941 році актриса Хеді Ламарр запатентувала секретний пристрій звязку, який динамічно змінював частоту мовлення. З 1962 року цей пристрій використовувався в американських торпедах, а сьогодні ця технологія використовується в мобільному зв’язку WiFi.

5. Автомобільний глушник

Очевидно, Ель Долорес Джонс не любила шум ревіння моторів у проїжджаючих авто.Тому завдяки цій жінці в 1917 році, світ навколо нас став трохи тихішим.

Джерело: znaj.ua

Comments are closed.

Send this to a friend