Понеділок, Березень 27

Підсумки прийняття безвізового режиму

Очікуване велике зростання українських туристів до Європи після прийняття безвізового режиму не відбулося.

«Людей стримує економічне та фінансове становище, для того, щоб почати подорожувати», – заявляє Ігор Голубаха, голова Всеукраїнської асоціації туристичних операторів України, президент туристичної компанії «Гамалія» під час прес-конференції у прес-центрі «Главкома».

Безвізовий режим надав українцям можливість виїзду за кордон, але значного зростання туристичного потоку не відбулося. Впровадження безвізового режиму з ЄС зіграло на користь туроператорам щодо продажу відпочиноку за кордоном. Розширилися можливості молоді, на спонтанні відпочинки в ту чи іншу країну. Безумовно, потрібно виконати всі вимоги, які виникають на кордоні в країні Шенгенської зони. Так як одна із вимог є підтвердження фінансової спроможності, що, безумовно, стримує бажання відпочивати. “Можна зробити висновок, що економічний стан в країні не зовсім гарний”, підсумував Ігор Голубаха.

Головне це стабілізація економічного стану та збільшення доходів, а не можливості безвізового режиму. Тільки після покращення можливий приріст українського потоку туристів.

Щодо найбільш популярних країн для відвідування, то це залишаються такі країна, як: Туреччина, Єгипет, Болгарія, Чорногорія, Хорватія і Греція. Президент туристичної компанії каже, що українці за свій відпочинок готові викласти зі своїх кишень 300-500 доларів. Щодо країн, де відбуваються терористичні спалахи, то для українців це не стає перешкодою і не впливає на бажання відвідувати країни.

А от, щодо відпочинку в Україні, відбулися позитивні зміни. У літній період відзначають масовий потік туристів на морських узбережжях Миколаївщини, Одещини, Бердянську та Херсонщини.

Comments are closed.

Send this to a friend