Понеділок, Березень 27

В Україні запускають акселеративну програму для cybersecurity-стартапів

Інкубатор 1991 року, Hacken і «Укроборонпром» організовують шестимісячну акселеративну програму для стартапів в сфері кібербезпеки, переможець якої може отримати до $ 1 млн., повідомляє Іnventure.

За словами організаторів, оцінювати дану програму буде доручено 20 міжнародним фахівцям у сфері інформаційної безпеки. Журі з представників інкубатора 1991 року, HackIT, Microsoft, Dragon Capital, NSDC, Hacken виберуть з фінальних презентацій тільки п’ять проектів, які відповідають певним критеріям.

Програма 1991 Cybersecurity Program має допомогти починаючим стартапам випробувати продукти при співробітництві з великими українськими підприємствами для того, щоб потім масштабувати на світовий ринок.

Переможець отримає інвестиції в розмірі до $ 1 млн. Інші випускники матимуть можливість впровадити рішення в компаніях-партнерах акселератора, але без фінансування.

Інкубатор 1991 надасть також доступ учасникам програми до сервісів своїх партнерів, грошовий еквівалент яких перевищує $ 120 тис. У свою чергу, проект держконцерну «Укроборонпрому» Cyber ​​Guard дасть стартапам можливість отримати експертизу фахівців Ради національної безпеки і оборони, кіберполіції та СБУ.

Comments are closed.

Send this to a friend