П’ятниця, Червень 2

В Україні було встановлено рекорд з найбільшої кількості електомобілів в одному місці

24 вересня в Києві на вул. Хрещатик було проведене шоу електричного транспорту EcoDrive Show 2017, взяти участь в якому приїхали власники електричних автомобілів зі всієї України, повідмляє hevcars.com.ua.

Мета заходу — популяризація екологічно чистого та енергоефективного транспорту серед жителів України, ніціатором якого стала компанія «Еко Драйв» за підтримки КМДА.

На EcoDrive були представлені такі автомобілі, як: Nissan Leaf, Tesla Model S, Renault Zoe & Kangoo ZE, Mercedes-Benz B-Class Electric Drive, Ford Focus Electric, Hyundai IONIQ Electric, BMW i3, Smart Fortwo Electric Drive, Volkswagen e-Golf і інші моделі. Відвідувачі могли також протестувати персональний електричний транспорт (гіроборди, моноколеса, гіроскутери, електросамокати і електровелосипеди) і взяти участь на ньому в змаганнях, ознайомитися з виробниками зарядних станцій і постачальниками електромобілів і послуг з їх обслуговування.

Таким чином, на EcoDrive Show 2017 зібралося 60 електромобілів, власникам яких вручили дипломи про встановлений рекорд  за найбільшу кількість електомобілів в одному місці.

Comments are closed.

Send this to a friend