Понеділок, Березень 27

Міжнародні відправлення “Укрпошти” можна оформити онлайн і поза чергою

На сайті Укрпошти через «особистий кабінет» швидко та зручно можна оформити міжнародні відправлення для доставки в одну із 234 країн та виділених регіонів світу, повідомляє прес-служба підприємства.

Для того, щоб скористатися цією послугою, треба зареєструватися в “особистому кабінеті” і оформити відповідні документи. У тестовому режимі там працює створення всіх супровідних документів, митних декларацій для міжнародних відправлень, розрахунку тарифу з урахуванням актуального курсу валют НБУ, отримання штрих-коду, за яким можна відслідкувати шлях відправлення.

Опція діє у випадку, коли клієнт хоче надіслати дрібний пакет до 2 кг, відправлення з оголошеною вартістю до 2 кг та посилку до 10 кг до інших країн. Кожен, хто зареєструє відправлення онлайн, отримає додаткову знижку 5%.

Із 18 вересня вже у 15 відділеннях Києва діятиме можливість відправити поза чергою відправлення для тих клієнтів, хто оформив їх через «особистий кабінет». Список відділень поступово буде збільшуватися, а з 1 жовтня всі автоматизовані відділення Укрпошти по всій країні надаватимуть таку можливість. З початку жовтня в “особистому кабінеті” буде можливість оформити також і посилки до 30 кг.

Comments are closed.

Send this to a friend