Неділя, Лютий 5

На Укрпошті з’явиться безготівковий розрахунок

У компанії Укрпошта, нарешті з’явиться обладнання, яке дозволить клієнтам розраховуватися картками. Директор компанії Ігор Смілянський зазначив, що «Укрпошта» провела тендер для закупівлі терміналів. Переможцем стала компанія «УКРКАРТ». Багато відвідувачів чекали на це нововведення. Процедура оплати картками набагато швидка і зручніша,.

Тендер відбувався за всіма вимогами чинного законодавства. Взяли участь 4 компанії, з якими проводили зустрічі щодо обговорення особливостей та умов роботи. Головна умова була – виконання усіх технічних умов. И за результатами процедури сума була зменшена вдвічі, а сума на еквайринг отримала найнижчу ціну.

Наступним кроком буде придбання обладнання на 5 тисяч терміналів та підписання договорів з платіжними системами. Підготовка інфраструктури для надання якісних послуг. За словами директора компанії, платіжні термінали з’являться спочатку у великих містах, де найбільша кількість користувачів, а згодом в планах встановити такі платіжні системи і районних центрах та селах.

Кількість банківських карток, які використовуються в Україні наздогнала більшість європейських країн. Однак принцип, як цими картками користуються українці, зовсім відрізняється від європейського. Люди рідше розраховуються ними в терміналах чи інтернеті, а йдуть до банкоматів і знімають всю суму одразу. Хоча, через термінали та інтернет українці розраховуються майже вчетверо частіше, ніж 5 років тому, повідомляє AIN.

Comments are closed.

Send this to a friend