Понеділок, Березень 27

Українська горілка поїде в Німеччину

Державне підприємство “Укрспирт” експортуватиме горілку власної торгівельної марки до Німеччини, повідомляє прес-служба підприємства. Про це в ході робочої зустрічі домовились керівник “Укрспирту” Юрій Лучечко із засновником компанії MAXIFOOD Марко Бокачо.

Йдеться про горілку ТМ “Старожитня”, яка виробляється на Луцькому МПД ДП “Укрспирт” та зараз готується до презентації. Марко Бокачо зауважив, що ця горілка має велике майбутнє на європейському ринку, адже поєднує усі необхідні для цього складові: якість, смакові властивості, доступну ціну та стильний дизайн пляшки.

“Зараз основним завданням нашого підприємства є відновлення його експортного потенціалу і горілка ТМ “Старожитня” є першим важливим кроком на цьому шляху. Це перша горілка державного виробництва, що виходить на європейський ринок. Вірю, що це дуже перспективний напрямок і наша продукція зможе бути конкурентоспроможною, як серед представників української діаспори, так і серед європейських споживачів, для цього в нас є необхідні виробничі потужності, якісна сировина і зручне географічне розміщення” – коментує т.в.о. директора – радник директора ДП “Укрспирт” Юрій Лучечко.

Наразі до відправлення вже готується перша партія горілки.

Окремо європейський партнер відзначив якість українського спирту та висловив бажання вести переговори про його поставку до Італії та Франції.

Comments are closed.

Send this to a friend