Понеділок, Лютий 24

Найбільше оселедцю з Норвегії з’їдають в Україні

Україна очолює рейтинг покупців оселедця в Норвегії, повідомляє shuvar.info. За перші 8 місяців 2017 року, наша країна імпортувала майже 20 тис. тонн цієї продукції – це 25% від загального обсягу оселедця, який Норвегія продала на зовнішньому ринку в цей період. Для порівняння, всі країни ЄС за той самий період імпортували 30 тис. тон. Про це повідомив Дмитро Загуменний, Генеральний директор Асоціації «Українських імпортерів риби та морепродуктів», під час виступу на конференції «Рибний день», яка проходила нещодавно у Києві.

“Ми лишаємось лідерами за обсягам імпорту норвезького оселедця і щороку посилюємо цей статус. З січня по серпень 2017 року, ми збільшили обсяг імпорту оселедця на 5%, в порівнянні з тим самим періодом 2016 року, а за весь 2016 рік, в порівнянні з 2015 роком, приріст взагалі склав 30%” – зауважив Дмитро Загуменний.

За даними Дмитра Загуменного, сьогодні більше 80% ринку риби в Україні належить саме імпортній продукції. Більшість риби Україна купує в замороженому вигляді. Норвегія є головним постачальником до Україні, з цієї країни ми постачаємо близько 22% всієї риби, на другому місті знаходиться Ісландія з часткою 16%.

Comments are closed.

Send this to a friend