Понеділок, Березень 27

Український павільйон отримав бронзу на Міжнародній виставці «EXPO 2017»

9 вересня відбулася церемонія нагородження кращих павільйонів Міжнародної спеціалізованої виставки «EXPO 2017» в Астані (Казахстан). Україна отримала бронзову нагороду у номінації «Краще розкриття теми EXPO», повідомляє Урядовий портал.

За три місяці роботи Міжнародне бюро виставок визначало кращі павільйони за двома номінаціями: виставковий дизайн та розкриття теми. Нагороди отримали 24 країни з-поміж 115 учасниць.

«Для нас велика честь отримати нагороду на виставці такого масштабу. Після деякої перерви Україна вийшла на міжнародну виставкову арену та продемонструвала потенціал розвитку «зеленої» енергетики, власні інновації та перспективні проекти для інвестування. Це завдяки спільної роботи Уряду, Міністерства економіки, Держенергоефективності, Посольства України в Республіці Казахстан, Торгово-промислової палати та інших компаній, залучених у виставці», – прокоментував Голова Держенергоефективності, заступник Комісара національної секції України Сергій Савчук.

На виставці «EXPO 2017» у павільйоні «Silkway Plaza» Україна презентувала 100 інвестиційних проектів у сфері відновлювальної енергетики. Також представила кращі українські розробки, серед яких – модель вітрогенератора компанії «Fuhrländer». Ця модель внесла значний внесок у створення вітропарку потужністю 45 МВт у Казакстані.

Крім цього, Україна представила ще дві інновації:

  •  «SolarGaps» – розумні жалюзі, які виробляють електроенергію за допомогою сонця;
  • Сонячний концентратор із виробництва тепла, розроблений науково-виробничим підприємством «Syneko».

Comments are closed.

Send this to a friend