Понеділок, Березень 27

Запустили сервіс Uber у Вінниці

Вінниця стала сьомим містом в Україні, де компанія Uber почала свою роботу. Міжнародна технологічна компанія Uber, яка створила мобільний додаток для виклику розпочала автомобіля свою роботу у місті Вінниця, повідомляє Delo.ua.

Тепер вінничани та гості міста мають можливість користуватися найкращим та якісним сервісом. Ціна поїздки буде починатися від 20 грн. Досвід міжнародної компанії вже більше ніж в 600 містах і 77 країнах світу, свідчить, що Uber підвищує мобільність громадян і сприяє розвитку інфраструктури міст.

Вартість поїздки у Вінниці буде розраховуватися так: 11 грн за подачу автомобіля і 5,5 грн за кожен кілометр в дорозі, а мінімальна вартість поїздки – 20 грн. Щодо оплати, то жителі мають можливість оплатити як готівкою, так і банківською карткою, обираючи в додатку спосіб оплати. Після закінчення поїздки, на електронну пошту у вигляді звіту приходитиме квитанція, яка містить інформацію місця подачі авто, маршрут, карту поїздки, дані водія і вартість, а ще буде ставитися оцінка як водію так і пасажиру за якість виконаних послуг.

«Ми в вже давно почали план розвитку в напрямку smart city; міська влада надає цьому підтримку інноваціям. І ми дуже раді, що вінничани та гості міста зможуть користуватися послугами компанії Uber», – зазначив заступник міського голови Вінниці Владислав Скальський.

З приходом Uber, інфраструктура міста отримає додатковий стимул для подальшого розвитку і вдосконалення, а пересування по Вінниці стане ще зручнішим і доступнішим для жителів і гостей міста.
Uber пропонує один з ефективний метод контролю якості. До початку поїздки користувач отримує інформацію про водія: його ім’я, фотографію, телефон, марку і номер машини, рейтинг. Крім того, мобільний додаток дозволяє відстежувати маршрут в режимі реального часу.

Comments are closed.

Send this to a friend