П’ятниця, Червень 2

Відкриваються курси європейських енергоменеджерів

Торгово-промислова палата України спільно з німецько-українським партнерським проектом торгово-промислових палат KVP Ukraine та Товариством міжнародної співпраці (GIZ) розпочинає впровадження в Україні Програми підготовки європейських енергоменеджерів EUREM.

Навчальний курс «Енергоменеджер (ТПП)/EnergieManager (IHK)» буде проводитися у період з 13 жовтня 2017 року до 18 лютого 2018 року у ТПП України.

Особливо цікаво це для підприємців: внаслідок освоєння можливостей для зниження витрат посилюється конкурентоздатність. Крім цього, підприємство завдяки такій економії робить значний внесок в охорону довкілля та збереження ресурсів.

Для програми EUREM характерно те, що всі країни працюють за однаковою методикою і стандартизованими тренінговими документами, які адаптуються відповідно до специфіки тієї чи іншої країни. Таким чином, кожен європейський енергоменеджер отримує базові знання з усіх важливих енергетичних тем, вивчаючи дидактичні ноу-хау, які потім буде реалізовувати на практиці у проектах з енергоефективності.

Більш детальну інформацію про курс, а також форми заявок на участь можете знайти на сайті Торгово-Промислової Палати.

Довідка

EUREM – це стандартизована тренінгова програма та ефективна мережа європейських енергоменеджерів, яка здійснюється сьогодні вже у більш ніж 28 країнах світу. Більше 5000 європейських енергоменеджерів працюють у цих країнах і виступають гарантами забезпечення енергоефективності на підприємствах.

Comments are closed.

Send this to a friend