Понеділок, Лютий 24

Samsung інвестує $300 млн. у технології автопілотування машин

“Samsung Electronics” заснувала фонд розміром у 300 млн. доларів, спрямований на розвиток стартапів та технологій у сфері автопілотування автомобілів, пише Financial Times.

Компанія повідомила, що новостворений інноваційний фонд буде спрямовувати свої інвестиції на розвиток програмного забезпечення, систему відеокамер та вдосконалення систем безпеки в автопілотованих машинах.

Основною ціллю даного фонду на ринку автомобілів є розробка технологій для масового використання, які б “дозволили зробити подорожі з використанням комфорту та зручності системи автопілотування безпечнішими”.

“Samsung” не єдина компанія, яка прагне розвивати ринок автопілотованих автомобілів. Компанія “Alphabet” у травні повідомила, що її машини на автопілоті проїхали 4,8 мільйонів км. Компанія “Tesla” зібрала дані з керованих людиною подорожей загальною довжиною у 160 мільйонів км для розвитку та вдосконалення своєї системи автопілотування.

“Samsung” придбала ліцензію на тестування технологій автопілотування в режимі реальної поїздки в Південній Кореї та Каліфорнії, проте запевнила, що не планує долучатись до ринку виробництва автомобілів.

Першим отримувачем інвестицій від фонду “Samsung” стала австрійська технологічна компанія “TTTech”, яка спеціалізується на інтеграції програмного забезпечення для платформ автопілотування.

Попередні інвестиції “Samsung” отримали такі стартапи, як “Altmotive” та “Renovo” на розвиток технологій автопілотування, а також “Quanergy”, “TetraVue” та “Oculii” на розробку сенсорів для автопілотованих автомобілів.

Comments are closed.

Send this to a friend