Понеділок, Березень 27

Ахметов потрапив у рейтинг 500 найбагатших людей світу

За версією американської компанії Bloomberg Рінат Ахметов зайняв 483 сходинку серед 500 найбагатших людей світу. Його статки оцінили у 3,66 мільярди доларів, повідомляє “Пресса Украины”.

Слід зауважити, що хоча Ахметов і увійшов до рейтингу найбагатших мільярдерів світу, його фінансове становище досить знизилось. Ще у 2013 році за версією Bloomberg, український мільярдер був на 26 позиції і його фінансове становище оцінювали у 22,3 мільярди доларів.

Перше місце рейтингу віддали американському підприємцю та засновнику компанії Microsoft Білу Гейтсу. Статки його оцінюють у 85,2 мільярди доларів. До 5-ки увійшли: засновник Amazon Джефф Безос зі статком у 83,9 мільярди доларів, Амансіо Ортега, засновник модного дому «Zara» з капіталом у 81 мільярд доларів та засновник соціальної мережі Facebook Марк Цукерберг із фінансовим забезпеченням у 58,5 мільярдів доларів.

Bloomberg – одна з провідних світових компаній, яка постачає фінансову інофрмацію для професійних учасників фінансових ринків. Основний продукт компанії – Bloomberg Terminal, через який отримують доступ щодо цін практично на всіх світових біржах і багатьох позабіржових ринках, стрічці новин агентства Bloomberg, системі електронної торгівлі облігаціями та іншими цінними паперами. Окрім Bloomberg Terminal, важливим продуктом є спеціалізовані телевізійні канали BloombergTV, журнали Bloomberg Markets, Bloomberg BusinessWeek.

Comments are closed.

Send this to a friend