Понеділок, Лютий 24

Запускається пілотний проект з продажу об’єктів малої приватизації через систему ProZorro

Фонд Держмайна запускає пілотний проект з продажу об’єктів малої приватизації із застосуванням електронної торгової системи “ProZorro.Продажі”, повідомляє прес-служба Міністерства економічного розвитку і торгівлі України.

Мова йде, в тому числі, про реалізацію нежитлових і складських приміщень, що знаходяться на балансі невеликих державних підприємств, а також майнових комплексів тощо.

За словами Першого заступника Міністра економічного розвитку і торгівлі України Максима Нефьодова, пілот з продажу об’єктів малої приватизації готувався декілька місяців. Через систему вже продаються активи збанкрутілих банків, майно державних і комунальних підприємств, матеріали і обладнання, які були у вжитку, і навіть права оренди. Відтепер до системи додадуть об’єкти, якими керує Фонд державного майна.

Аукціони будуть проводитись за правилами електронної системи “ProZorro.Продажі”. При цьому загальна процедура продажів Фонду державного майна залишиться без змін.

До об’єктів малої приватизації відноситься майно державних підприємств, які можуть бути виділені в самостійні суб‘єкти господарювання і на яких середня чисельність працюючих не перевищує 100 осіб, а обсяг валового доходу не перевищує 70 млн грн на рік.

Крім того, до цієї категорії відноситься окреме індивідуально визначене майно, в тому числі разом із земельними ділянками державної власності, на яких воно розташоване. А також об‘єкти незавершеного будівництва, законсервовані об‘єкти, і об‘єкти соціально-культурного призначення – крім тих, що не підлягають приватизації.

До переліку об‘єктів, які планується виставити на продаж, увійшли майнові комплекси пансіонатів і баз відпочинку, автомобілі, що були у вжитку, баштові крани, нежитлові будівлі, складські приміщення тощо.

Comments are closed.

Send this to a friend