П’ятниця, Червень 2

Презентація нового iPhone Х

Компанія Apple презентувала новий iPhone Х, вона відбулася  в новому кампусі Apple Park, а саме в конференц-центрі — “театр Стіва Джобса”, повідомляє 24tv.

Основні характеристики iPhone Х

Face ID – сканування особи
Основною відмінністю від інших моделей у iPhone Х немає звичної для користувачів Apple кнопки “Home” — вона стала віртуальною. Замість цього з’явився Face ID — сканування особи. Смартфон буде слідкувати за змінами вашого обличчя, навіть якщо у вас відросте борода — iPhone вас впізнає.

Зовнішній вигляд
Задня кришка смартфона зроблена з армованого скла, тому пластикові вставки антен повністю зникли, так як скло відмінно пропускає сигнал.

Також змінилася і форма корпусу, вона стала більш витягнутішою. Проте iPhone X не втратив класичний вигляд притаманний смартфонам Apple.

Кольори iPhone X

iPhone X має 5,8-дюймовий OLED-дисплей. Попередники iPhone мали рідкокристалічні дисплеї. У OLED-дисплея iPhone X має ряд переваг, а саме:  кращу передачу кольору, збільшену контрастність і набагато більш насичені кольори, а також він споживає менше енергії.

Смартфон практично немає рамок, вони зменшенні до мінімуму.

Дисплей iPhone X має підтримку технології адаптації колірної температури True Tone, вона відстежує стан освітленості навколишнього середовища і автоматично змінює колірну температуру монітора iPhone.

Технічні характеристики iPhone X
Основа iPhone X побудована на 6-ядерних процесорах Apple A11. Відразу чотири ядра чіпа є високопродуктивними, а інші два — енергоефективними.

Об’єм оперативної пам’яті складає 3 ГБ, вбудованої — 64, 256 і 512 ГБ в залежності від моделі.

Акумулятор
Представники Apple повідомили, що iPhone X на одному повному заряді здатний пропрацювати більше 20 годин в режимі розмови.

Водонепроникність
iPhone X є повнісю водо- та пилонепроникним, і витримує занурення на глибину до півтора метрів.

Камери
Основна камера iPhone X подвійна, розташована вертикально, що відрізняється від інших моделей.

Ціна
Офіційні ціни на iPhone X були оголошені на презентації Apple:

iPhone X 64 ГБ — від 999 доларів
iPhone X 256 ГБ — від 1099 доларів

Дата виходу iPhone X
Замовити iPhone X можна буде з 27 жовтня. Дата старту продажів смартфону — 3 листопада.

Comments are closed.

Send this to a friend