Понеділок, Березень 27

Корогодський відкрив «Кіно-сад» для пенсіонерів

3 вересня у Києві (Гідропарк) відкрили унікальну платформу для літніх людей під назвою «Кіно-Сад Життєлюб», повідомляє Delo.ua.

Ініціатором  та основним інвестором такого проекту став бізнесмен Гарік Корогодський. На будівництво майданчика використали 9 мільйонів гривень. Близько 6 мільйонів витратив сам бізнесмен, а 3 мільйони зібрала благодійна організація «Життєлюб». Також кошти  близько 1 мільйона отримані від продажу книги Гаріка «Як витратити мільйон, якого немає та інші історії еврейського хлопчика».

Благодійну організацію “Життєлюб” Гарік створив ще 5 років тому

За словами Гаріка Корогодського, він створював цю платформу для того, щоб пенсіонери відволікались від проблем і отримували задоволення від звичайних речей: танців, фільмів, вистав, спорту, екскурсій, літературних вечорів і майстер-класів. Люди літнього віку також повинні десь «тусити». Адже програма адаптації пенсіонерів потрібна не менш, ніж програми для розвитку дітей.

Дизайн повністю створює атмосферу ретро. Використано багато декору, є автомат з газованою водою, барна стійка із реального автобуса, зона шашок, шахів, і майданчик для студії-йоги – все це створює атмосферу для відпочинку. Величезну частину “Кіно-Сада” займає зал для кіноглядачів під відкритим небом на 275.

Гарік Корогодський сподівається, що це початок, і в інших містах України меценати будуть створювати такі ж клуби для пенсіонерів

У планах повинні відвідувати близько 700-800  чоловік. Місце розташування платформи обирали поруч з метро «Гідропарк», щоб було зручно приїжджати людям літнього віку. Щодо часів роботі, то «Кіно-Сад» буде відкритий до кінця вересня з 17:30 кожну п’ятницю, суботу та неділю. Наступного року планується робочий режим у всі дні тижня, окрім понеділка.

Проект «Життєлюб» привертає увагу багато небайдужих людей: ресторани безкоштовно готують обіди, служби таксі безкоштовно привозять до місць безкоштовного харчування. Хтось просто вносить кошти на благодійний проект.

Comments are closed.

Send this to a friend