П’ятниця, Червень 2

Відтепер за проїзд у комунальному транспорті Житомира можна розрахуватися карткою

У 110 тролейбусах Житомира встановлені стаціонарні термінали для прийому безконтактних платежів; весь парк комунального транспорту міста (трамваї та тролейбуси) також обладнаний ручними терміналами, повідомляє сайт Житомирської міськради. Оплату банківською карткою та NFC пристроєм можна здійснити і на ручних терміналах кондуктора у всіх тролейбусах і трамваях на основних міських маршрутах.

Проект реалізовується в рамках «Електронного квитка» Житомирської міської ради і направлений на забезпечення швидкої і зручної оплати проїзду без використання готівки.

«Житомир став першим містом в Україні, де в наземному міському громадському транспорті впроваджено безконтактний розрахунок банківською картою. Окрім того, ми сьогодні є серед лідерів не лише в Україні,ай в числі найпрогресивніших європейських міст», – наголосив Житомирський міський голова Сергій Сухомлин.

В.о голови регіону СНД і Південно-Східної Європи, Visa Дмитро Крепак підкреслив, що його компанія пишається приєднанням до проекту Житомирської міської ради «Електронний квиток» та тим, що допомогли доповнити систему оплати проїзду прийомом безконтактних банківських карт.

«Це дозволить не тільки модернізувати транспортну інфраструктуру Житомира і зробити поїздки більш комфортними для жителів і гостей міста, а й сприятиме збільшенню частки безконтактних платежів в країні. Крім того, однією з основних переваг безконтактних платежів є швидкість здійснення транзакції, що також важливо для транспортної сфери з великим пасажиропотоком», – сказав Дмитро Керпак.

«ПриватБанк» став першим банком, який відгукнувся надати свій майданчик для впровадження безготівкового розрахунку. У подальшому до програми «Електронного квитка» у Житомирі мають намір долучиться і інші банки.

У міському електротранспорті також можна оплачувати проїзд безконтактними пластиковими картами, які продаються у пунктах продажу ТТУ.

Comments are closed.

Send this to a friend