Понеділок, Січень 20

Ашан купує Караван – АМКУ це дозволив

Антимонопольний Комітет України надав дозвіл на придбання дистриб’ютора Караван компанією Ашан Рітейл Україна, яка таким чином продовжує розвиток мультиформатності в країні

Після підписаної 20 червня 2017 року угоди з дистриб’ютором Караван, Ашан Рітейл успішно завершив проект викупу компанії, завдяки отриманому 5 вересня 2017 року дозволу на концентрацію від Антимонопольного комітету України.

Після придбання магазинів, Ашан Рітейл Україна зміцнює своє позиціонування в країні та продовжує розвиток мультиформатності. Компанія відтепер володітиме магазинами в 9 містах та працевлаштовуватиме близько 7 000 осіб.

Ашан Рітейл поступово впроваджуватиме в колишніх магазинах Караван свій комерційний проект та інші напрямки в рамках своєї нової Концепції 2025, що мають на меті відповісти на очікування клієнтів та співробітників.

Довідка

Ашан Рітейл присутній у 17 країнах і є 11-м світовим дистриб`ютором продуктів харчування (джерело – Deloitte), а також 35-м роботодавцем у світі (джерело – Fortune). Він об’єднує усі формати комерції продуктів харчування, налічуючи 3 715 точок продажів: гіпермаркети, супермаркети і магазині біля дому, що підсилюються електронною комерцією і драйвами в деяких країнах. З метою будувати підкорюючу та сучасну комерцію Ашан Рітейл завжди ставить своїх клієнтів у серце усіх рішень: дисконтні ціни, вибір та різноманіття пропозиції, якість послуг, адаптація до локальних ринків, урахування мультиканальності на етапі закупівель. В Україні Ашан Рітейл працевлаштовує близько 7 000 співробітників. Під вивіскою Ашан працюватимуть магазини у 9 великих містах, а також електронна комерція у Києві та регіоні.

Comments are closed.

Send this to a friend