П’ятниця, Червень 2

Український розумний тримач для смартфона зібрав $125 000 на Kickstarter

Українська розробка, розумний тримач для смартфонів QLYX, зібрав на Kickstarter втричі більше від оголошеної суми – майже $125 000 замість $40 000, повідомляє AIN.ua. Компанія розпочалась 27 червня і закінчилась 26 серпня цього року. Проект підтримали 2892 особи. Збір передзамовлень компанія проведе на платформах Indiegogo (США) та Machi-ya (Японія).

QLYX – це мобільний магнітний тримач для телефонів. У нього є вбудований модуль Bluetooth Low Energy для підключення до телефону. На телефоні тримач співпрацює з додатком, доступним як для iOS, так Android. Додаток вміє включати інші додатки, збирати статистику керування авто, ставити точки паркування, автоматично прокладати маршрут з урахуванням часу та трафіка.

Це проект української команди, які відкрила компанію IDA USA LLC в США для освоєння західних ринків та запуска кампанії на Kickstarter. Сама ж компанія працює в Києві, серед її співробітників інженери, промислові дизайнери, програмісти, графічні дизайнери, маркетологи.

Отримані кошти у компанії витратять на фінальну зборку розумних мобільних тримачів у США, розширення кастомізації (додавання кольорових рамок, збільшення кількості інтегрованих додатків) та роботу над новими гаджетами.

Комплектація продукта розпочнеться у США вже у вересні, а перші бекери отримують новинку у жовтні.

Comments are closed.

Send this to a friend