Понеділок, Березень 27

Ernest Airlines розпочне літати з Києва та Львова до Італії за 50 Євро

Італійська авіакомпанія Ernest Airlines у цьому році почне літати з київського аеропорта Жуляни в Бергамо та Неаполь, а також зі Львова до Бергамо, Венеції та Неаполя, повідомляє avianews.com.

4 грудня розпочнуться польоти з Києва до Бергамо, з 9 грудня – до Неаполя, їхня регулярність – два рази на тиждень по понеділках та суботах. У період новорічних свят авіакомпанія додасть третій тимчасовий рейс по середах.

Рейси зі Львова до Бергамо стартуватимуть з 20 жовтня, а до Венеції та Неаполя – з 8 грудня. По усіх трьох напрямках польоти будуть відбуватися два рази на тиждень по п’ятницях та неділях.

Квитки на нові рейси вже у продажу вартістю від 50 євро в один бік або від 100 євро туди-назад на сайті авіакомпанії. У вартість включені перевезення ручної поклажі вагою до 10 кг і з габаритами до 55х35х25 см.

Перевезення багажу до 15 кг обійдеться в 8 євро при оплаті заздалегідь. Якщо вага багажу становитиме 15-20 кг, то багажний збір становитиме 14 євро, а для валізи вагою 20-25 кг перевезення в багажі обійдеться в 19 євро при оплаті заздалегідь. У разі, якщо перевезення багажу оплачуватиметься в аеропорту, авіакомпанія буде стягувати підвищений збір.

Ernest Airlines є невеликою авіакомпанією з албанськими корінням і флотом з двох літаків A320 і A319. В даний момент авіакомпанія виконує польоти зі столиці Албанії Тірани в кілька міст Італії.

Comments are closed.

Send this to a friend