Понеділок, Лютий 24

Перший Hyperloop запустять в Індії

Компанія Hyperloop Transportation Technologies (HTT) підписала угоду з урядом індійського штату Андхра Прадеш про з’єднання швидкісними поїздами міст Амараваті і Віджаявада.

Зазвичай від одного міста до іншого можна доїхати за 1 годину, завдяки Hyperloop відстань буде подолана за 6 хвинин. Принаймні, таке сподівання висловила компанія в своєму прес-релізі.

Основне фінансування покладають на приватних інвесторів, втім, частка держави також буде мати місце.
На першому етапі, починаючи з жовтня, компанія HTT проведе 6-місячне дослідження, спрямоване на техніко-економічне обґрунтування проекту Hyperloop. Зокрема, представники компанії проаналізують міський ландшафт.

“Транспортна платформа компанії HTT істотно збагатить інфраструктуру і екосистему штату Андхра Прадеш. Система Hyperloop сприятиме розвитку безлічі сучасних технопарків та кластерів програмування в Амараваті, що допоможе зміцнити імідж цього міста як лідера в сфері науки і технологій світового рівня”, – заявив міністр з інформаційних технологій штату Андхра Прадеш Нара Локеш.

Після проведення первинного 6-місячного дослідження по техніко-економічному обґрунтуванню проекту, компанія НТТ передбачає будівництво першої системи Hyperloop в Індії. Це буде реалізація другої частини угоди.

Comments are closed.

Send this to a friend