П’ятниця, Червень 2

МАУ літатиме в Делі з 1 травня 2018

З 1 травня 2018 року МАУ літатиме з Києва в Делі і назад. Про відкриття нового маршруту повідомила прес-служба авіакомпанії.

«Делі стане п’ятим далекомагістральним маршрутом в мережі МАУ і другим пунктом, що з’єднує Україну з країнами Індійського субконтиненту. Ми раді, що повітряне сполучення між Києвом і Делі, перерване в 2013 році, буде нарешті відновлено. Відкриття нових маршрутів на східному напрямку сприятиме розвитку хаба в Міжнародному аеропорту «Бориспіль» і допоможе Україні вигідно використовувати своє географічне положення і в повній мірі реалізовувати свій транзитний потенціал. Ми розраховуємо, що авіаційний вузол у Києві буде таким само зручним місцем пересадки транзитних пасажирів, які подорожують до пунктів маршрутної мережі МАУ у Північній Америці» – йдеться в повідомленні.

Рейси відбуватимуться тричі на тиждень, а з 7 червня – 4 рази. З Києва літак здійснюватиме польоти в понеділок, вівторок, четвер та п’ятницю об 11 годині, а у зворотньому напрямку – у вівторок, середу, п’ятницю та суботу об 11:40. Тривалість польоту складатиме, в середньому, 6 годин 50 хвилин. Рейси здійснюватиме літак Boeing 767-300.

Розклад складено таким чином, щоб забезпечити оптимальні стикування з мережею внутрішніх рейсів МАУ, а також запропонувати мандрівникам з країн Європи та Азії зручну схему транзиту через Київ.

За словами прес-служби МАУ, мінімальна ціна квитка економічного класу в одну сторону з урахуванням всіх зборів і податків становитиме: з Києва від 14 849 гривень (ціна може змінюватися залежно від коливань курсу гривні до долара США), з Делі – від 529 доларів.

Comments are closed.

Send this to a friend