Понеділок, Січень 20

Новий сезон «Бізнес-плану» націлений на малий бізнес

Програма «Бізнес-план» – спільний проект журналістів Громадського та «Настоящего времени». Новий сезон обіцяє виходити на телеканалах українською та російською мовами в оновленому форматі. Основний задум – розвиток малого та середнього бізнесу, розповідає Громадське.

Сезон буде націлений на українців, які створюють якісні товари та послуги, нові робочі місця, наповнюють бюджет країни, змінюють себе и навколишній світ. Герої програми будуть отримувати корисні поради та підказки. Наприклад, скільки коштує відкрити шоколадну майстерню, як обіграти конкурентів на ринку ремонту техніки, із якими проблемами зіткнуться майбутні підприємці тощо. Обирати бізнес проекти будуть за такими критеріями: легальний, соціально важливий та цікавий. Учасники повинні бути готові до навчання, експериментів та до критики експертів.

«Головна ціль програми – розповісти про людей, які хочуть не просто заробляти гроші, а мають на меті змінити щось навколо. Наш проект хоче показати, що бути підприємцем – весело і корисно для всіх» – розповідає керівник проекту Алла Кошляк.

Громадське – перший мультимедійний ЗМІ, створений громадською організацією. Телеканал працює цілодобово у відкритому доступі та  більш ніж на 80 кабельних та цифрових мережах. Місія Громадського  – є створення інформаційного простору, який сприятиме розвитку суспільства.

«Настоящее время» – це цілодобова телевізійна та інтернет-трансляція. Головна орієнтованість на російськомовну аудиторію в Росії, країнах Центральної та Східної Європи та всьому світу. Стартував цей спільний проект у 2014 році разом із Радіо Свобода/Вільна Європа та Голосу Америки.

Comments are closed.

Send this to a friend