П’ятниця, Червень 2

Найпопулярніші смартфони 2017 року

Головним завдання кожного виробника смартфонів — продати якомога більше пристроїв. Довгий час головними конкурентами на цьому ринку залишаються Samsung і Apple. З року в рік вони конкурують один з одним і б’ються за ринок. Але самі ці флагмани посідають перші місця за попитом і популярністю, навіть незважаючи на конкуренцію з боку численних китайських виробників. Дослідники Strategy Analytics вирішили дізнатися, які смартфони користувалися найбільшим попитом у другому кварталі 2017 року, повідомляє phonearena.com.

Samsung Galaxy S8

За даними дослідження найпопулярнішим Android-смартфоном другого кварталу цього року виявився Samsung Galaxy S8. По всьому світу за вказаний період було відвантажено близько 19 мільйонів Galaxy S8 і Galaxy S8 Plus.

Apple iPhone 7

Вже довгий час лідером на ринку смартфонів залишається фірма Apple, а саме iPhone 7. Його поставки перевищили 16,9 мільйона пристроїв, в той час як iPhone 7 Plus розійшовся тиражем близько 15,1 мільйона штук. Якщо підвести підсумки, то частка iPhone 7 і iPhone 7 Plus становить 8,9% від усіх реалізованих у другому кварталі смартфонів, а у флагманів Samsung цей показник становить 5,3%.

Xiaomi Redmi 4A

Цікавим фактом є те, що доступний Xiaomi Redmi 4A ввійшов у рейтинг найбільш популярних пристроїв. Він посів п’яте місце з 5,5 мільйона відвантажених смартфонів (1,5% від усіх реалізованих девайсів).

Comments are closed.

Send this to a friend