П’ятниця, Червень 2

Мексиканський мільярдер зацікавився портами України

Мексиканський архітектор Фернандо Ромеро, відомий інвестор і представник сім’ї мільярдерів Ромеро-Слім, вважає Україну цікавою для інвестицій, повідомляє УкрАгроКонсалт.

Ромеро перебуваючи в Києві, наголосив, що серед цікавих йому сфер інвестицій – аеропорти і морські порти, логістика, та сучасні інфраструктурні проекти.

На його думку, Україна має багато схожого з Мексикою – майнове розшарування населення та великі і багаті ринки, хоча і внутрішній ринок України, йому також цікавий, з огляду на 40 мільйонів населення. Серед позитивних моментів він виділив досягнутий в країні прогрес за останні три роки та Угоду про асоціацію та зону вільної торгівлі з ЄС.

На сьогодні Україна має найбільш вдалий момент для інвестування і можливої реалізації проектів державно-приватного партнерства або концесії. Ромеро навіть відвідав Одесу та Київ і ознайомився з портової інфраструктурою, столичними аеропортами, включаючи аеропорт Гостомель.
Фернардо Ромеро є зятем Карлоса Сліма – директор міжнародної архітектурної фірми FR-EE, яка займається промисловим дизайном. Карлос Слім Елу – мексиканський мільярдер, за версією Forbes з 2010 по 2013 рік обіймав перший рядок в рейтингу найбагатших людей світу.

Comments are closed.

Send this to a friend