П’ятниця, Червень 2

“Мерседес” представив позашляховик на водні та батереях

Фірма Mercedes-Benz представила у Франкфурті передсерійний варіант електричної версії кросовера GLC F-Cell. Електромотор новинки може отримати енергію як від паливних контейнерів, де вона утворюється в ході хімічної реакції між воднем і киснем, так і від літій-іонної батареї, — повідомляє “Мотор”.

Позашляховик обладнаний електромотором, потужність якого становить 200 кінських сил і 350 Нм крутного моменту (6-ступінчаста КП). В балонах міститься 4,4 кг. водню, вони розташовані в нижній частині кузова. Один знаходиться під підлогою на місці карданного вала, а другий встановлений під кріслами другого ряду.

Решта компонентів водневої системи встановили під капотом кросовера і розмістили на штатні місця від двигуна внутрішнього згоряння.

В багажник поклали літій-іонну батарею ємністю 13,8 кіловат-годин. Зарядити акумулятор можна від побутової електромережі. 100% зарядка відбудеться десь за півтори години.

У Mercedes-Benz GLC F-Cell є кілька режимів роботи керуючої електроніки. Під час активації варіанти Hybrid енергію для мотора дають обидва джерела. Якщо включити F-Cell, вимикається подача електрики від батареї. Тільки акумулятори працюють в режимі Battery, а при активації Charge зарядка батареї починається навіть під час руху.

Наразі інженери німецького автовиробника займаються фінальними тестуваннями перед запуском GLC F-Cell у лінію виробництво. Проте, коли саме кросовер встане на конвеєр, в Mercedes-Benz не уточнили.

Comments are closed.

Send this to a friend