Понеділок, Березень 27

Володимирський та Житній ринки Києва реконструюють

Київська міська державна адміністрація підписала розпорядження №916 щодо забезпечення безаварійної експлуатації Володимирського та Житнього ринків. Їх повинні привести в належний санітарно-технічний стан, повідомляє

«З 1968 року Володимирський ринок був введений в експлуатацію і після жодного разу не ремонтувався. Будівлі потребують капітального ремонту», – зазначив перший заступник голови Київської адміністрації Геннадій Пліс.

Житній ринок потребує укріплення даху, нової системи опалення, повної реконструкції торгівельного залу. Загалом, Житній ринок є найбільшим торгівельним центром на Подолі і йому немає аналогів у столиці. З самого початку Житній ринок був сучасним витвором архітектури, а з часом будівля втратила це звання.

“Розробка проектно-кошторисної документації для реконструкції будівель буде здійснюватися за рахунок міського бюджету. Орієнтовна вартість ремонту торгових залів кожного будинку становить близько 35 млн. гривень. В планах у нас залучити кошти інших суб’єктів господарювання та інвесторів для реалізації такого масштабного проекту”, – повідомив перший заступник.

В період реконструкції Київська міська державна адміністрація доручила Комунальному підприємству «Київтраспарксервіс» призупинити парковку на майданчиках біля двох ринків.

Comments are closed.

Send this to a friend