Понеділок, Березень 27

Ізраїль інвестує у стартапи до €250 тисяч, перевагу планують надавати саме українським проектам

Міжнародний конкурс IT-проектів у галузях фінансових технологій, транспорту, логістики та mobile-first сервісів запускають інвестори з Ізраїлю.

Переможцям нададуть допомогу у розробці прототипу, тестовий рекламний бюджет, окрему команду маркетологів, менеджерів з продажів та експертів з бізнес-розвитку. Крім того, переможці отримають доступ до міжнародного пулу потенційних клієнтів та партнерів. X100lab готова інвестувати до €250 тис. у найбільш перспективні проекти. При цьому інвестори обіцяють надавати перевагу саме українським стартапам.

X100lab – це стартап-лабораторія повного циклу. Тут допомагають підприємцям вирішувати технічні та маркетингові задачі та переходити на системні продажі. Після конкурсу лабораторія має намір збільшити капіталізацію кожного з проектів-переможців до $1 млн. Саме на цей термін X100lab має намір розмістити команди переможців в одноій зі своїх штаб-квартир: У Варшаві, Москві або Тель-Авіві.

Максим Артеменко, керівник X100lab, наголошує: “Наразі у багатьох стартаперів з’явилась недовіра до інкубаторів та акселераторів. На фоні цього X100lab пропонує проектам не тільки експертизу, а й фінансування, а також безпосередню взаємодію з партнерською та клієнтською мережами. Це означає, що стартапери замість порад отримають фахівців по бізне-розвитку, менеджерів з продажів, маркетологів, які надають щоденну допомогу проекту”

Проект X100lab підтримує ізраїльська платформа JSCapital, керівний партнер якої Роман Гольд, заявив, що “особливий пріоритет” у конкурсі отримають саме стартапи з України. Заявки можна подавати до 6 жовтня.

Comments are closed.

Send this to a friend