Понеділок, Січень 20

Держкомтелерадіо розглянув 3800 заяв на ввезення друкованої продукції з Росії

Станом на початок вересня 2017 року Держкомтелерадіо розглянув майже 3800 заяв щодо дозволу на ввезення друкованої продукції, що має походження або виготовлена та/або ввозиться з території Росії, повідомляє Урядовий Портал.

Відповідно до Закону України «Про внесення змін до деяких законів України щодо обмеження доступу на український ринок іноземної друкованої продукції антиукраїнського змісту», що набув чинності 01.01.2017 року, уся друкована продукція, що має походження або виготовлена та/або ввозиться з території Росії, може ввозитись та розповсюджуватись на митній території України винятково з дозволу Держкомтелерадіо.

До Держкомтелерадіо за останні 3,5 місяці надійшло 3 837 заяв від семи юридичних осіб, таких як ПП «Видавництво «Махаон-Україна», ТОВ «Форс Україна», «Етніктрейд», «Дресс Шоу», «Видавництво «Арій» та ін.

Держкомтелерадіо видало 3608 дозволів, накладом у 31 786 784 примірників. Негативні відповіді отримала 131 заява, з яких 120 – через неповноту поданого пакета документів, а 11 – через негативний висновок експертної ради Держкомтелерадіо у зв’язку з невідповідністю критеріям оцінки видавничої продукції, що дозволена до розповсюдження на території України.

Нагадаємо, що Українці у 2016 році купили книжок приблизно на 112 мільйонів доларів. Це на 2-2,5 мільйона більше, аніж торік.

Comments are closed.

Send this to a friend