П’ятниця, Червень 2

У Києві створили ID-картку для туристів

Спеціальна смарт-карта «KyivPass» для туристів вже працює в Києві. Карта має QR-код, який зчитується при активізації обраної послуги. Створили такі карти трьох видів: синя карта, яка розрахована на 24 години, зелена – на 48 годин і помаранчева – на 72 години, повідомляє “Хмарочос”.

Звичайна туристична карта коштує близько 15 євро. До вартості входять дві екскурсії, 20 візитів до різних музеїв Києва і навіть один похід до київського зоопарку. Також є можливість відвідати художні галереї, перелік яких будуть описані у путівнику, який йде додатком до картки.

До переліку сервісів «KyivPass» додатково входять два візити до нічних клубів Києва, три поїздки у Київському метрополітені і знижки у ресторани, магазини і туристичні компанії, які входить до списку туристичної картки.

Начальник управління туризму Київської міського держаної адміністрації Антон Тараненко заначив, що прикладом такого сервісу стало норвезьке місто Осло. І потік туристів за останні роки набагато збільшився, що дало змогу створити таку систему. Наприклад, у 2016 році потік туристів був 1,2 мільйони, порівняно з 2015 у 900 тисяч осіб.

Серед іноземців, які відвідують Київ, лідирують європейці – 45%, 43% – туристи із Азії. Туристи в першу чергу приїжджають з метою туризму, а потім вже відвідувати друзів, родичів. Середній чек на вихідні оцінюють у 150 євро.

Comments are closed.

Send this to a friend