Понеділок, Березень 27

Електроавтобус Catalyst E2 Max пройшов понад 1770 км без підзарядки

Електроавтобус Catalyst E2 Max каліфорнійської компанії Proterra встановив новий світовий рекорд за запасом ходу. Пройшовши на одній зарядці 1773,8 км, повідомляє Avtoblog.

Випробування проходили на полігоні в штаті Індіана і були зафіксовані представниками компанії Navistar. Catalyst E2 Max побив попередній світовий рекорд, який був встановлений пасажирським електрокаром Schluckspecht E подолавши відстань 1631 км.

“Нашим головним досягненням є те, що наш електроавтобус побив попередній рекорд, встановлений легким електромобілем, маса якого в 46 разів менше маси Catalyst E2 Max”, — оголосив Метт Хортон — комерційний директор Proterrа.

Генеральний директор Proterra Райан Поппл додав: “Ми бачимо, що все більше і більше компаній виходить на ринок вантажопасажирських електромобілів. Вже очевидно, що майбутнє належить електромобілям, а ера двигунів внутрішнього згоряння добігає кінця”.

Catalyst E2 Max має 300-сильний електромотором, який працює в парі з двоступеневою трансмісією. Двигун живиться від спеціальної батареї ємністю 660 кВт/год. Маса автобуса складає 14 996 кг, а максимальна швидкість — 105 км/год.

Про те, Catalyst E2 Max не користується широким попитом у великих транспортних компаній. Виключенням є компанія Foothil Transit з південної Каліфорнії, яка вже придбала кілька таких машин.

Comments are closed.

Send this to a friend