Субота, Лютий 22

Київ запускає єдиний електронний квиток для транспорту

Заступник Київської міської адміністрації Микола Поворозник, повідомив, що єдиний електронний квиток у комунальному транспорті Києва з’явиться вже у 2018 році.

«На прикладі Київського метрополітену, який майже на 100% реалізував електронний квиток, запровадимо його і в іншому траспорті столиці» – розповів заступник Київської адміністрації, агентству “Інтерфакс-Україна”.

Вже оголошено тендер на запуск електронного квитка. Закладено початок у «Київпастрансі» щодо його елементів, хоча потрібна модернізація всієї системи. У Київській міській адміністрації вважають, що у 2018 році вона повністю запрацює.

Електронний квиток дозолить відмовитися від готівкового розрахунку за паперові квитки

Нагадаємо, що у серпні 2017 року, Київський метрополітен впровадив систему оплати проїзду на станції метро “Кловська”, повністю відмовившись від використання кас для придбання жетонів. Завдяки встановлених автоматів, пасажири можуть використовувати паперовий квиток з QR-кодом, безконтактну пластикову картку для оплати проїзду або підключити банківську картку Mastercard з функцією MetroPass для оплати проїзду.

Поки що, це все на експериментальних умовах, надалі в планах така система повинна запрацювати на таких станціях, як: “Університет”, “Дружби Народів”, “Либідська” та “Політехнічний інститут”. Якщо система дасть позитивні результати, то у 2017-2018 роках запрацює на всіх станціях Київського метрополітену. И дасть можливість відмовитися повністю від кас, замість котрих будуть центри надання консультативних послуг.

Впровадження таких електронних квитків забезпечить комфорте та швидке пересування пасажиропотоку у громадському транспорту.

Comments are closed.

Send this to a friend