Понеділок, Березень 27

Експерти назвали плюси і мінуси iPhone 8 і iPhone 8 Plus

iPhone 8 і iPhone 8 Plus отримали оцінку від експертів таких видань, як: The Verge, TechCrunch, Engadget та інші. Фахівців найбільше здивували динаміки і деякі функції камер оновлених моделей, повідомляє korrespondent.net.

“Оновлені стереодинаміки вражають і звучать на 25% голосніше. Насправді чутно поділ потоків звуку — а це неймовірно”, — поділився автор видання The Verge.

Щодо камер — думки експертів розійшлися. Деякі експерти дійшли висновку, що суттєвої різниці, в порівнянні з попередниками, нові моделі не показали.

“Хоча фото в умовах поганого освітлення виглядають краще, а швидкість затвора і фокусування, здається, збільшили, я не побачив нічого, що б вражало після iPhone 7”, —  прокоментував автор CNET.

Інші стверджують, що функцій в камерах iPhone 8 — дивують.

“Покращення в камері і в цілому в швидкості смартфона дійсно вражають”, — зазначив автор The Verge.

Як відомо, Apple позиціонує скло нового iPhone 8 як найміцніше на ринку. Однак, після його тестування, результати виявилися невтішними. Скло нового смартфона тріскалося відразу ж, при першому падінні, при цьому сам смартфон продовжував працювати.

“Apple стверджує, що скло надійне як ніколи, але я вже подряпав 8 Plus, хоча просто носив його в кишені”, — повідомляє журналіст The Verge

Фахівці також з’ясували, що металева окантовка iPhone захищає смартфон краще.

Отже, за даними: ймовірність пошкодження при падінні склала 67 балів для iPhone 8, 74 бали для iPhone 8 Plus.

Comments are closed.

Send this to a friend